نرم افزار

بخشی از خدمات نرم افزاری ارائه شده در مرکز خدمات و تعمیرات تخصصی گروه انفورماتیک جوان علاوه بر ارایه و برنامه نویسی تخصصی سیستم های اتوماسیون و اداری و ارایه راهکار های نرم افزاری سهولت در رهگیری فروش، گارانتی و پشتیبانی شامل خدمات دیگری چون نصب و پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز، مک، لینوکس، سنت او اس و … نیز می باشد.

در گروه انفورماتیک جوان تمامی خدمات نرم افزاری عمومی و تخصصی انجام میپذیرد. عیب یابی های تخصصی نرم افزاری٬ برطرف کردن ایرادات درایور٬ حل مشکلات نرم افزاری٬ نصب نرم افزارهای عموم و تخصصی و هر نوع خدمات نرم افزاری مورد نیاز مشتری شامل این حوزه خدماتی است.

گروه انفورماتیک جوان با برآورد نیاز مشتریان در سطح شرکت های بزرگ، متوسط، کوچک، اشخاص…و نیز بررسی نرم افزارهای کاربردی متناسب روز دنیا، با رویکرد نیازهای مشتریان در کشور، اقدام به تولید نرم افزار نموده و از این گـروه می توان بـه نـرم افـزار جامـع گارانتی، خدمات پس از فروش مبتنی بـر وب، مدیریت انبار و فروش و … اشـاره کرد. 

یکی از مشکلات عمده پیش آمده در خرابی کامپیوتر های شخصی و لپ تاپ ها عموما مرتبط با ایرادات درایورها می‌باشد که در صورت عدم تشخیص صحیح توسط تعمیرکار غیر مجرب منجر به تعویض قطعه و تحمیل هزینه سنگین به مشتری می‌شود. ما در این مرکز به لطف تجربه و تخصص کارشناسان زبده این قبیل مشکلات را به خوبی تشخیص داده و با حداقل هزینه و در کوتاه ترین زمان مشکل را برطرف خواهیم کرد.

 

گروه انفورماتیک جوان به پشتوانه سالها تجربه عملی و دانش روز با کیفیت ترین خدمات نرم افزاری را به شما ارائه می‌دهد. عیب یابی انواع سیستم عامل ها و رفع ایرادات نرم افزاری و نرم افزار های تخصصی از جمله تخصص مرکز خدمات و تعمیرات گروه انفورماتیک جوان است می‌باشد.

 
تیم نرم افزاری گروه انفورماتیک جوان آماده ارائه خدماتی همچون نصب سیستم انواع سیستم عامل٬ نصب انواع آنتی ویروس٬ نصب انواع نرم افزارهای تخصصی می‌باشد.
 

تولیـد نـرم افزارهـای سفارشـی (Customized) یکـی دیگـر از شـاخه های تولید نـرم افزار در گروه انفورماتیک جوان اسـت، تغییرات مـورد نیـاز در نرم افزارهای عمومی شـرکت، طراحـی و تولید نرم افزار مطابـق بـا نیازهـای خـاص مشـتریان، ارتقا و شـبیه سـازی نـرم افزارهـای موجود در شـرکت ها و سـازمان هـا، مـواردی هسـتند کـه تولیـد نـرم افـزار سفارشـی را به یکـی از زمینه هـای کاری شـرکت ها تبدیل کرده اسـت.