پشتیبانی و شبکه

وابستگی سيستم‌ها به یکدیگر و گسترش و ايجاد شبكه‌هاي کامپیوتری موجب شده است که مديران ارشد سازمانها نیاز داشته باشند تا همواره از آخرين وضعيت تجهيزات جانبی شبکه برای بررسی كاركرد و راندمان سازمان مورد مدیریت خود اطلاع داشته و قادر به موقع تصميم‌گيري باشند.

خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه‌‌های کامپیوتری در حال حاضر یکی از بزرگترین نیازهای شرکت‌ها ، مؤسسات و سازمان‌ها در حوزه انفورماتیک می‌باشد. با رشد و نفوذ فناوری اطلاعات در تمامی حوزه‌های کسب و کار موجب شده است که نیاز مبرم و شدیدی در زمینه نگهداری و پشتیبانی کامپیوتر و شبکه، تجهیزات شبکه‌های کامپیوتری و سرویس‌های مرتبط با آن برای صاحبان کسب و کار احساس گردد.

تعمیر و نگهداری منظم سیستم‌های کامپیوتری از بسیاری مشکلاتی که به علت عدم رسیدگی به شبکه به وجود می‌آید می‌کاهد و خرابی‌های دایمی را از شبکه های کامپیوتری شما دور نگه می‌دارد. با توجه به اهمیت نظارت و پشتیبانی شبکه و سیستم های کامپیوتری،شاید برای شما به صرفه‌تر باشد که بخواهید تعمیر و نگهداری و پشتیبانی شبکه خود را به شرکت پشتیبانی و نگهداری شبکه واگذار کنید.

پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری و یا به عبارتی نگهداری شبکه، از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌های گروه انفورماتیک جوان می‌باشد. این مجموعه تمام تلاش خود را به کار بسته است تا بتواند بهترین خدمات پشتیبانی شبکه ، کامپیوتر ، سخت‌افزار و نرم‌افزار را به مشتریان خود ارائه دهد. این خدمات شامل مجموعه‌ای از خدمات می‌باشد که در نهایت منجر به پیشگیری از مشکلات و یا رفع و رجوع مشکلات به وجود آمده در زمینه شبکه می‌گردد.

ارائه مستندات و گزارشات

کلیه اموری که توسط متخصصان گروه انفورماتیک جوان برای شبکه سازمان شما ارایه می گردد، بطور کامل ثبت می شود و گزارشات آن طی بازه های زمانی که سازمان تعیین می کند، در اختیار مدیران قرار میگیرد. کارشناسان گروه انفورماتیک جوان همیشه آماده ارائه مشاوره در رابطه با خدمات پشتیبانی شبکه به مدیران سازمان می باشد و در صورت درخواست و نیاز سازمان برای برقراری جلسه مشاوره، گروه انفورماتیک جوان کارشناسان خود را به محل سازمان اعزام می کند تا پاسخگوی نیازها، سوالات و مشکلات شبکه سازمان شما باشند.

 

آنالیز و عیب یابی شبکه

کارشناسان گروه انفورماتیک جوان با تهیه نقشه ای که شامل تجهیزات شبکه و وضعیت کنونی شبکه را ثبت می کنند و تست های مختلفی را برای اطمینان از تجهیزات شبکه از جمله کابل های شبکه، سرورها، سوییچ ها، روترها و کلیه دستگاه ها را انجام میدهند و تمامی برنامه ها و سرویس هایی که بر روی سرور ها در حال اجرا هستند را بررسی میکنند و در صورت وجود هر مشکل، بستر شبکه را عیب یابی کرده و گزارش ها را در اختیار مدیران قرار می دهند.

 

بهینه سازی شبکه

خدمات گروه انفورماتیک جوان در زمینه پشتیبانی شبکه شامل بازسازی و اصلاح شبکه های از قبل طراحی شده نیز می باشد . رفع ایرادات سخت افزاری در اولویت بالایی می باشد و تجهیزات معیوب به سرعت تعمیر و یا تعویض می شوند. شما می توانید برای بازدهی بالاتر و افزایش بازدهی شبکه خود با گروه انفورماتیک جوان مشاوره کنید.