مدیریت سرویس ها و مشاوره آی تی

گروه انفورماتیک جوان، یک شرکت پیشرو در زمینه ارائه خدمات پشتیبانی شبکه و نرم‌افزار است. ما به عنوان یک تیم متخصص در حوزه فناوری اطلاعات، بهترین راهکارها و خدمات حرفه‌ای را در زمینه پشتیبانی شبکه و نرم‌افزار به مشتریان ارائه می‌دهیم.

در خدمات پشتیبانی شبکه، تیم ما با استفاده از تخصص و تجربه خود، از نصب و پیکربندی تجهیزات شبکه و راه‌اندازی زیرساخت‌های شبکه تا مدیریت و نگهداری شبکه‌های کامپیوتری شما پشتیبانی می‌کند. به عنوان مشاوران شبکه، ما قادر به شناسایی و رفع مشکلات شبکه، بهینه‌سازی عملکرد شبکه و ارائه راهکارهای امنیتی مطمئن هستیم. همچنین، ما به شما کمک می‌کنیم تا با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، شبکه‌ی قوی و پایداری را برای سازمان خود فراهم کنید.

در زمینه پشتیبانی نرم‌افزار، تیم ما با تخصص و تجربه در برنامه‌نویسی و ساخت نرم‌افزار، به شما کمک می‌کند تا برنامه‌های مورد نیاز سازمان خود را طراحی، توسعه و پیاده‌سازی کنید. ما به شما در انتخاب و استفاده از نرم‌افزارهای مناسب، آموزش و پشتیبانی فنی در استفاده از نرم‌افزارها کمک می‌کنیم. هدف ما ارائه‌ی راهکارهای هوشمندانه و مطابق با نیازهای شما، برای بهبود کارایی و افزایش بهره‌وری سازمان شماست.

با گروه اطلاعاتی جوان، شما می‌توانید از تخصص و تجربه‌ی ما در زمینه پشتیبانی شبکه و نرم‌افزار بهره‌برداری کنید و به آسودگی به مسائل فناوری اطلاعات خود پرداخته و به توسعه و پیشرفت سازمان خود بپردازید.

مشاور آی تی

فناوری اطلاعات یا IT (Information Technology) در برگیرنده حوزه‌ های مختلفی چون نرم افزار، سخت افزار، برنامه نویسی، مدیریت، شبکه‌ های کامپیوتری و تجارت الکترونیک است. مشاور آی تی نیز به شخصی گفته می‌ شود که در این حوزه‌ ها تخصص داشته و می‌ تواند دیگران را راهنمایی کند.

این روزها اغلب سازمان‌ ها یا شرکت‌ های بزرگ و کوچک از خدماتی که در حوزه فناوری اطلاعات یا همان آی تی ارائه می‌ شود برای توسعه بیزینس و سهولت ارتباطات خود استفاده می‌ کنند. از آنجایی که خدمات IT بسیار گسترده است، برای اهداف خود در این زمینه باید از کارشناسان و مشاوران آی تی کمک بگیرید.

یک مشاور آی تی در حوزه فناوری اطلاعات دانش تخصصی و بروز شده دارد و می‌ تواند با تدوین برنامه‌ های استراتژیک نیازهای یک سازمان یا شرکت را در حوزه فناوری اطلاعات رفع نماید. با توجه به گستردگی حوزه IT، شرح وظایف یک مشاور فناوری اطلاعات نیز بسیار گسترده است. اگر می‌ خواهید از یک جلسه مشاوره آی تی نهایت سود و استفاده را داشته باشید ابتدا باید بدانید در چه جهتی قصد استفاده از این خدمات را دارید.

برای استفاده از خدمات یک مشاور آی تی، می‌ توانید به صورت مستقیم از کارشناسان گروه انفورماتیک جوان که در این زمینه دانش تخصصی دارد کمک بگیرید یا از شرکت‌ های ارائه دهنده خدمات و مشاوره فناوری اطلاعات درخواست کمک کنید.

برخی از سازمان‌ ها علی‌ الخصوص سازمان‌ های بزرگ و دولتی یک نیروی متخصص IT در محل سازمان خود به صورت تمام وقت در اختیار دارند. اما بسیاری از سازمان‌ ها و شرکت‌ های دیگر نیز ترجیح می‌ دهند در صورت لزوم به یک کارشناس آی تی، از شرکت‌ هایی که در این زمینه فعال هستند درخواست اعزام مشاور آی تی کنند.

چرا باید از یک مشاور IT کمک بگیریم؟

 برخی از شرکت‌ ها تصور می‌ کنند نیاز چندانی به حضور یک مشاور آی تی درون سازمان خود ندارند. شاید برخی از مشکلات پدید آمده در سازمان که به حوزه فناوری اطلاعات مربوط می‌ شود مشکلات ابتدایی باشد و دیگر کارکنان سازمان تان نیز از عهده برطرف کردن آن‌ ها بر بیایند؛ اما قطعا نیرویی که تخصصی در زمینه ای تی ندارد نمی‌ تواند تمامی وظایف مشاور it را انجام دهد.

یک مشاور آی تی پیش از هر چیزی این توانایی را دارد که انتظارات کارفرما و سایر کارکنان یک سازمان را درک کرده و راهکارها و دستور العمل‌ های خود را مطابق با این نیازها ارائه دهد.

از طرفی دیگر شرح وظایف مشاور آی تی کاملا مشخص است بنابراین دیگر نگرانی بابت مشکلاتی که مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات است نخواهید داشت.

برخی از سازمان‌ ها که اصرار بر عدم استفاده از خدمات مشاور آی تی دارند، هر بار و با بروز هرگونه مشکلی زمان زیادی از کارکنان حاضر در سازمان را می‌ گیرند تا خود این مشکل را برطرف کنند!

در صورتی که با همکاری با یک مشاور آی تی شرح وظایف از پیش تعریف شده است. علاوه بر تمامی این موارد، یک متخصص آی تی تجربه و سابقه بالایی در این زمینه دارد بنابراین می‌ تواند از دانش خود در جهت افزایش بهره وری و عملکرد سازمان شما استفاده کند.

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و خدمات نگهداری سرور

خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار یا به عبارتی نگهداری شبکه های کامپیوتری، یکی از بخش‌های مهم فعالیت شرکت گروه انفورماتیک جوان در زمینه خدمات شبکه‌ می‌باشد.

پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری در حال حاضر اصلی ترین نیاز شرکت‌ها، مؤسسات، کارخانجات، سازمان‌ها، آموزشگاه‌ها، هتل‌ها و … در حوزه انفورماتیک است. رشد و نفوذ فناوری اطلاعات در تمامی حوزه‌های کسب و کار موجب شده است که تمامی محیط های تجاری، اداری، صنعتی، آموزشی و… نیاز مبرم و شدیدی در زمینه پشتیبانی کامپیوتر و شبکه، نصب و راه اندازی انواع تجهیزات شبکه و سرویس‌های مرتبط با آن احساس کنند.

پشتیبانی نرم افزار شبکه

خدمات پشتیبانی نرم افزار شبکه بخشی از خدمات اکتیو شبکه است که شامل نگهداری از نرم افزارها و بک‌آپ‌گیری و پشتیبان‌گیری از تمامی اطلاعات و نرم‌افزارهای موجود و همچنین مستندسازی تمامی اطلاعات شبکه می‌باشد.

 • نصب و آپدیت ویندوز سرور
 • رفع ایرادات احتمالی نرم افزارها
 • نظارت بر امنیت تمامی سیستم‌ها، به ویژه اینترنت
 • پشتیبانی و نگهداری از اطلاعات و دیتاهای شرکت

پشتیبانی سخت افزار شبکه

خدمات پشتیبانی نرم افزار شبکه بخشی از خدمات اکتیو شبکه است که شامل نگهداری از نرم افزارها و بک‌آپ‌گیری و پشتیبان‌گیری از تمامی اطلاعات و نرم‌افزارهای موجود و همچنین مستندسازی تمامی اطلاعات شبکه می‌باشد.

 • نصب و آپدیت ویندوز سرور
 • رفع ایرادات احتمالی نرم افزارها
 • نظارت بر امنیت تمامی سیستم‌ها، به ویژه اینترنت
 • پشتیبانی و نگهداری از اطلاعات و دیتاهای شرکت

در حوزه خدمات شبکه، پشتیبانی شبکه های کامپیوتری از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌‌های شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه می‌باشد. شرکت گروه انفورماتیک جوان تلاش خود را به کار بسته است تا بتواند بهترین خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه، خدمات مشاوره آنلاین، خدمات شبکه، خدمات پسیو شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه های کامپیوتری، خدمات سخت افزاری و نرم افزاری، پشتیبانی و نگهداری از سرورها، خدمات نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه را با مناسب ترین قیمت‌ نگهداری و بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد.

موارد نام برده شده در بالا، شامل طیف گسترده‌ای از خدمات شبکه و کامپیوتری می‌باشد که استفاده از آن‌ها موجب پیشگیری یا برطرف کردن مشکلات به وجود آمده در زمینه شبکه می‌گردد. پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و اتاق سرور یک خدمات پیشگیرانه است!

چگونه مناسب‌ترین تعرفه خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه را انتخاب کنیم؟

برآورد قیمت خدمات پشتیبانی شبکه به فاکتورهای متعددی وابسته است. تعداد این فاکتورهای و نحوه اجرای آن در هر مجموعه ای می تواند مختص آن مجموعه باشد. بنابر این نمی توان یک نسخه ثابت و مشخص را برای همه شرکت ها و مجموعه ها مشخص کرد. بخشی از این فاکتورها شامل موارد زیر می باشد:

 • تعداد تجهیزات کامپیوتری موجود در شرکت
 • تعداد دفعات مراجعه حضوری کارشناس پشتیبانی
 • پیچیدگی سخت افزاری و نرم افزاری شبکه
 • آدرس و شرایط فیزیکی و محیطی شرکت
 • مدل ها و نحوه ارائه خدمات پشتیبانی شبکه

 

قیمت خدمات پشتیبانی شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه نه تنها بر کل اینترنت، بلکه در تنظیم و مدیریت شبکه‌هایی که آن را تشکیل می‌دهند نیز تمرکز دارد. برای تمامی کسب و کارها وجود کامپیوترها امری حیاتی است بنابراین صرف کردن هزینه نگهداری و پشتیبانی برای این سیستم‌ها امری ضروری است. شما می‌توانید با انتخاب مناسب‌ترین هزینه نگهداری کامپیوتر، مشکلات شبکه‌های کامپیوتری خود را برطرف کنید و در هزینه‌های حل مشکلات سیستم‌های کامپیوتری صرفه جویی کنید.

شما با بستن قرارداد پشتیبانی شبکه می‌توانید از اهمیت پشتیبانی بهره ببرید به این صورت که هم در زمان صرفه‌جویی کنید و هم می‌توانید مجموعه خود را به نحو احسن مدیریت کرده و از مشکلات وقت‌گیر جلوگیری نمایید. سرمایه گذاری ماهیانه برای پشتیبانی شبکه این امکان را به شما می‌دهد که هزینه نگهداری کامپیوترها و سرورها برای شرکت یا سازمان کمتر شود و همچنین از صرف هزینه بالا برای خرابی سیستم‌ها جلوگیری کنید و شما می‌توانید با کمترین قیمت از خدمات پشتیبانی شبکه برای کسب و کار سازمان و یا شرکت خود استفاده کنید.

 • مشخص کردن تجهیزات شبکه و سیستم‌هایی که نیاز به پشتیبانی دارند.
 • تعیین نوع خدمات درخواستی در زمینه نگهداری و پشتیبانی شبکه.
 • مشخص کردن تعداد دفعات بازدید کارشناس از محل شرکت در یک ماه.
 • تعیین مدت زمان حضور کارشناس در هر نوبت مراجعه حضوری.

شرکت گروه انفورماتیک جوان یکی از بهترین ارائه دهنده‌های خدمات پشتیبانی شبکه در تهران می‌باشد که با داشتن تعرفه‌های مناسب برای خدمات خود این اطمینان را به مشتریان می‌دهد که تمام هزینه ‎های اجرایی و خدمات مقرون به صرفه می‌باشد و شما را از دادن هزینه های گزاف برای این خدمات باز می‌دارد، تمامی متخصصان این مجموعه با سرعت عملکرد، امنیت تجهیزات شبکه و پشتیبانی شبکه، سرویس‌های شما را نظارت می‌کنند.

مبلغ قرارداد نگهداری شبکه، نداشتن هزینه‌های پنهان و اعلام نرخ تغییرات قیمت پشتیبانی شبکه طبق تعرفه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور بوده و همچنین لازم به ذکر است شرکت پشتیبانی شبکه گروه انفورماتیک جوان تا پایان قرارداد، خود را ملزم به رعایت تمامی موارد ذکر شده در سند قرارداد پشتیبانی شبکه می‌داند.

حوزه خود را پیدا نکردید؟ برای طراحی سایت خود به مشاوره نیاز دارید؟

فرم زیر را تکمیل کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند